Svet Piadiboxu

Získaj Piadibox
ÚVOD

Záchrana Piadisveta

Kde bolo tam bolo, za horami odpadkov a riekami bez života, žili si v smutnej chalúpke Piadík a Piadinka. Boli to maličkí piadimužíci, ktorí sa celé dni hrabali v odpadkoch aby našli niečo pod zub. Piadík často staval rôzne vynálezy z odpadkov, aby sa chránili pred zlými armádami znečisťovateľov.

Na tejto planéte nikdy nevideli žiadnu peknú rastlinku, modrú oblohu alebo čisté jazierko. Viete na akej planéte Piadík a Piadinka žijú? Je to planéta Zem. Povedali ste si, že takto to na Zemi predsa nevyzerá? V tom máte zatiaľ pravdu, nevyzerá, ale bude. Piadik a Piadinka totiž žijú v budúcnosti, ktorej sa snažíme zabrániť.  

1

2

3

4

5

Povedali o Piadiboxe

Referencie

So svojou 3 a pol ročnou dcérkou sme si kúpili Piadibox, pretože nás zaujala myšlienka produktu. Najskôr som si myslela, že dcérka je ešte malá na niečo takéto, no opak bol pravdou. Nevníma ešte celkom do detailov prečo sa to sadí tak ako sa sadí no začína si uvedomovať, že je potrebné recyklovať aby sme sa mali na svete lepšie, taktiež hra podporuje jej kreativitu. Každý deň si na svoj box nakreslí nový obrázok. Čochvíľa už nebude mať kam kresliť.

Jana Uríková účtovníčka

Piadibox sme mali možnosť testovať už pri vzniku nápadu a pri výrobe jeho prvého prototypu. Piadibox je náučná hra, ktorá je zameraná na spoznávanie liečivých byliniek, ukazuje deťom potrebu recyklácie a podporuje ich kreativitu. Ak hľadáte hračku po ktorej nebude odpad a ktorú po týždni nevyhodíte, ste na správnom mieste.

Lenka Kováčinová mama 2 detí

Ak chcete deti zoznámiť s témou recyklácie a s vnímaním prírodných procesov klíčenia a rastu rastlín, Piadibox je výborným pomocníkom. Deti sa s chuťou budú hrabať v hline pri sadení, starostlivo budú polievať svojich zelených kamarátov a trpezlivo budú pozorovať zázrak prírody v tégliku. Piadibox obsahuje aj náučný materiál a mapu, do ktorej si deti môžu nalepiť nálepky a to deti veľmi radi. Keď sa s deťmi do toho pustíte o zábavu máte postarané a budete mať kúsok prírody doma aj keď bude vonku pršať. My sa z našich rastúcich byliniek už tešíme!

Mgr. art. Renáta Galová učiteľka tanca
Back To Top
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

First Birthday Party

Lorem ipsum dolor sit amet, cu dicant admodum vim. Id dicam evertitur pri, duis commodo ornatus eos no.